Telefon
+48 43 823 25 30

O firmie

Jesteśmy znanym i cenionym producentem bielizny nocnej - damskiej i męskiej.

Działalność handlową rozpoczęliśmy w 1990 roku, a w 1992 roku podjęliśmy produkcję własnych wyrobów marki Luna. Skoncentrowaliśmy się na jak najlepszym zaspokajaniu oczekiwań naszych Klientów, stawiając na wysoką jakość wyrobów, ciekawe i różnorodne wzornictwo, a także atrakcyjne ceny. Rozwinęliśmy własną sieć sprzedaży i zainwestowaliśmy w nowoczesne technologie. Nawiązaliśmy kontakty z renomowanymi dostawcami dzianin, tkanin, koronki, haftu oraz innych dodatków krawieckich.

Specjalizujemy się w produkcji bielizny damskiej i męskiej. Nasza oferta składa się z wysokiej jakości piżam, koszulek nocnych oraz szlafroków.

Dwa razy w roku lansujemy nasze nowe kolekcje: Wiosna-Lato oraz Jesień-Zima. Zdjęcia naszych najnowszych modeli umieszczamy w katalogach, które dostarczamy wszystkim Klientom.

Od 1992 roku wprowadzamy na rynek wyłącznie wysokiej jakości wyroby, wykonane z najlepszych dzianin i tkanin o modnym wzornictwie. Dzięki najnowszej linii technologicznej kreujemy i produkujemy poszukiwane przez Klientów kolekcje bielizny nocnej, a grono naszych odbiorców wciąż się powiększa.

Siedziba Luny
WYKONANIE: JAN.NET 2016 ©
Strona główna
Bielizna nocna
Piżamy męskie
Piżamy damskie
Koszule nocne
Kontakt